Doğru, objektif bilgilendirme ve yaşam kalitesini arttıran kişiye özel modern tedavi yaklaşımları ile...

GÖZÜNÜZE SAĞLIK !
Göz Sağlığı ve
Göz Hastalıkları

 

Göz hastalıklarında erken teşhis ve uzman deneyimi önemlidir. Doğru tedavi ile birçok durumda başarılı sonuçlar elde edilebilir.

 

Göz Sağlığı ve hastalıklarının tüm temel branşlarında, günümüz modern tıp teknolojisinin sunduğu gelişmiş olanaklar, hastalara yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti imkanı sağlamaktadır.

 

 

Detaylı Bilgi

Okuloplastik
Cerrahi

 

Okuloplasti Göz ve Göz Çevresi anatomik yapıların Estetik Cerrahisi anlamına gelmektedir.

 

Bu cerrahi alanı konusunda uzmanlık ve yüksek deneyim gerektirir. Göz kapağındaki yapısal bozuklukların düzeltilmesi, göz torbalarının cerrahi yolla giderilmesi, protez göz cerrahisi ve göz yaşı kanal tıkanıklığı ameliyatları gibi özel operasyonlar uzman deneyimiyle yapılmalıdır.

 

Detaylı Bilgi

Retina, Şaşılık Tedavileri

 

Retina hastalıklarının teşhis ve tetkikleri için son teknoloji cihazlar ile modern ağrısız tedavi yöntemlerin kullanılması hasta konforu, tedavi sonrası hasta memnuniyeti açısından önemlidir. 

 

Şaşılık tedavisinin şeklini belirleyecek olan şaşılığa sebep olan asıl nedenin uzman deneyimi ile ortaya çıkarılmasıdır.

 

 

Detaylı Bilgi

Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
Yrd.Doç.Dr. Melike Gedar

 

Genel göz sağlığı ve hastalıklarının yanısıra, Retina, Şaşılık ve Oküloplastik Cerrahi (Göz Estetiği) üzerine uzman olan Dr. Melike Gedar, bu alanda yayınlanmış olan çok sayıda ulusal ve uluslararası klinik çalışma içinde yer almıştır. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini birincilik ile bitirdikten sonra, önce Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi bölümünde asistan olarak görev yaptıktan sonra Ankara Ulucanlar Göz Hastalıkları Hastanesinde Göz Hastalıkları ihtisasını tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Yardımcı Doçent olan Dr. Gedar, halihazırda Ataköy Dünya Göz Hastanesinde görev yapmaktadır.

@2015 MDPlus Consultancy tarafından, Op. Dr. Melike Gedar danışmanlığında ve gizlilik sözleşmeleri kapsamında hazırlanmıştır.Tüm Hakları Saklıdır.

 

Sınırlı Sorumluluk Beyanı:

Bu web sitesinin içerdiği tüm bilgiler, site ziyaretçisini bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İçeriklerde yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da danışmanlığının yerini alamaz. İçerikler kapsamındaki kaynaklardan yola çıkarak, herhangi bir tıbbi tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte önerilmez. Bu web sitesinin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yönteminin seçimi için kesinlikle değerlendirilmemelidir. Yasalarla ve tıbbi etik çerçevesinde belirlenmiş yazılı olan veya olmayan tüm kurallara bağlı kalınmış olup, kanun içeriğine aykırı olacak şekilde hiçbir ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

ADRES

Ataköy Dünyagöz Hastanesi

Zeytinlik Mah., Sahilyolu Cad. No:18, 34158 Bakırköy/İstanbul

Bilgi ve randevu için lütfen arayınız!

444 4 469

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page