BASINDAN

Göz Estetiginde Yeni Yöntemler

Herkesin isteğidir canlı bakışlar, taze ve pürüzsüz bir cilt... Genç görünmek isteyen ama bir yandan da zamansızlıktan yakınanların işi, artık çok daha kolay. Çünkü göz çevresi estetiğinde yeni metotlar uygulanıyor. Bunların bazısı operasyon. Neşterden korkanlar için de cerrahi olmayan bir yöntem uygulanıyor: Radyofrekans...

Kızarık göz bulasıyor !

Konjonktivit, allerjik olabildiği gibi enfeksiyona bağlı mikrobik ya da gözde bulunan muhtelif maddelerin tahrişine bağlı olarak ilerleyebiliyor. 

Göz kurulugu, görme kayıplarına yol açabilir

Günün çoğunu ekran başında geçirenlerde göz hastalıklarına yakalanma riskinin artığına dikkat çeken Op. Dr. Melike Gedar, bu hastalıkların başında göz kuruluğunun geldiğini söyledi. 

Gözaltı torbalarına basit çözüm

Son yıllarda estetik operasyonlar konusunda önemli gelişmeler yaşandığını söyleyen Op. Dr. Melike Gedar, göz kapaklarında düşme ve göz altı torbalarının basit müdahalelerle düzeltilebildiğini belirtti.

Göz Segirmesi Gizli Astigmat ve Miyopun Habercisi Olabilir

Özellikle gözlük takan kişilerde göz seyirmesinin sık olması, göz numarasının arttığına veya düştüğüne işaret edebilir. Kişi, farkında olmadan aynı gözlüğü takmaya devam ederse seyirme sıklaşabilir. Bunun yanı sıra göz  kapağının iltihaplanması, gizli göz kaymaları da  seyirmeye yol açar.

Please reload

@2015 MDPlus Consultancy tarafından, Op. Dr. Melike Gedar danışmanlığında ve gizlilik sözleşmeleri kapsamında hazırlanmıştır.Tüm Hakları Saklıdır.

 

Sınırlı Sorumluluk Beyanı:

Bu web sitesinin içerdiği tüm bilgiler, site ziyaretçisini bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İçeriklerde yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da danışmanlığının yerini alamaz. İçerikler kapsamındaki kaynaklardan yola çıkarak, herhangi bir tıbbi tedaviye başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte önerilmez. Bu web sitesinin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yönteminin seçimi için kesinlikle değerlendirilmemelidir. Yasalarla ve tıbbi etik çerçevesinde belirlenmiş yazılı olan veya olmayan tüm kurallara bağlı kalınmış olup, kanun içeriğine aykırı olacak şekilde hiçbir ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

ADRES

Ataköy Dünyagöz Hastanesi

Zeytinlik Mah., Sahilyolu Cad. No:18, 34158 Bakırköy/İstanbul

Bilgi ve randevu için lütfen arayınız!

444 4 469

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page